poniedziałek, 25 listopada 2013

Ścisk w czołówce

Spartacz - OKS 3:1
Bramki: Szymon J. x1, Filip x1, Gumok x1 - Filipek.

"Mecz toczony w sportowej, przyjaznej atmosferze, oby każdy w podgórskiej tak wyglądał. Mimo strzelenia bramki i kilku okazji to wydaje się że to OKS przyciskał w pierwszej połowie. Na szczęście Spartacze przybyli w licznym gronie i piłkarze ofensywni mieli siły i bardzo dobrze pomagali w destrukcji, przez co OKS nie stworzył klarownej sytuacji oprócz kilku strzałów z dystansu i skończyło się na 1-0. W drugiej połowie Spartacz kontrolował mecz i dołożył kolejne dwie bramki. Na uznanie zasługuje szczególnie bramka z woleja po rzucie rożnym Filipa. Tradycyjnie już Spartacz traci bramkę pod koniec meczu. Dziękujemy OKS-owi za mecz i oczywiście życzymy powodzenia w kolejnych."

Kowl (Spartacz)

"Na ten mecz wypadła nam rekordowa liczba osób, musieliśmy bardzo defensywna taktykę na ten mecz. W pierwszej połowie udawało nam się zatrzymywać rywali, ale i tak przegrywaliśmy 1:0. W drugiej postanowiliśmy się bardziej odsłonić i tylko Spartacz wie, dlaczego nie strzelił nam z 2-3 bramek więcej. Przez cały mecz nie mieliśmy klarownych sytuacji, wręcz nie stwarzaliśmy zagrożenia poza strzałami z dystansu. Właśnie po jednym z takich strzałow strzelamy bramkę na otarcie łez w ostatniej sekundzie meczu. Na pewno na wynik meczu zaważyła 2 połowa, gdzie Spartacz przysiadł na nas, a my nie wiedzieliśmy co się dzieje. Dwie tak różne połowy nam się jeszcze nigdy nie przytrafiły. Jak zwykle wysoką formę trzyma Łukasz, który zatrzymał wiele akcji przeciwnika. Dzięki wielkie za czysty mecz i życzymy powodzenia w następnych kolejkach"