Ciekawie w czołówce

8 kolejka:

Ziom : 3-go Maja 6:2
Bramki: ???  - Paweł O, Mariusz O.

"Obie drużyny przystapily do meczu w okrojonych składach. Ziomów było jedynie 7 a Majowców 6. Wiedzieliśmy, że nie możemy stracić koncentracji, jednak stało się i chyba już w drugiej minucie meczu było 1:0 dla 3maja. Na szczęście wyrównanie i prowadzenie udało nam się wywalczyć jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej po kilkunastuminutowych męczarniach i tzw: biciem głową w mur, udało się wcisnąć na 3:1. Wtedy znowu popełniliśmy błąd w obronie i straciliśmy kontaktową bramkę. Jednak osłabieni majowcy już nam nie zagrozili, a nasze celowniki zaczęły się nastawiać. Zdobyliśmy jeszcze trzy bramki, z czego najładniejszą po długim rogu wsadził Radek. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje nasz nowy nabytek Sawin, który walczył cały mecz i biegał za dwóch. 3 maja dziękujemy za mecz i życzymy punktów w następnych."

Lexiu (Ziom)

9 kolejka:

Unicorn : 3-go Maja  3:7
Bramki: Dawid, Sadzio, Przemek - Krzysztof W 2, Rafał C 2, Sebastian B 2, Janek T 1.

Ziom : Banderola  6:1
Bramki: ??? - Kuba Świątek

Ziom gra jak z nut, pokonuje dość pewnie dwie czołowe drużyny, a taki układ wyników zapewnia mu drugie miejsce w tabeli i tylko dwa punkty straty do prowadzącej Banderoli.