wtorek, 25 marca 2014

Kolejne zwycięstwo Promila nad Partyzantem

Promil : Partyzant 7:1
Bramki: ??? - Alek

"W pierwszym meczu ligowym po zimowej przerwie, Partyzanci ulegli wysoko Promilowi 7:1 bo bardzo słabej grze. Tylko pierwsze pięć minut było obiecujące - najpierw lekko przestrzelił Łukasz a potem Alek z metra kopnął nad bramką. Potem sytuacja się zmieniła ; najpierw boisko musiał opuścić Patryk (rozbity łuk brwiowy) a potem Promil wcisnął 2 bramki. Partyzant próbował dalekimi lobami przerzucić ciężar gry pod bramkę rywala ale nic to nie dało (brak wykończenia), było za dużo strat indywidualnych i generalnie brak pomsyłu na grę (widać brak zgrania drużyny). Po przerwie zamiast być lepiej, było gorzej - 5 straconych bramek i tylko jedna strzelona na otarcie łez (dobitka Alka po silnym strzale Artka).
To była trzecia porażka pod rząd w meczach Partyzanta z Promilem i widać iż nasi chłopcy nie mają pomysłu jak grać z takim przeciwnikiem."