Bramki:  Ziemek 2, Przemek 2, sam. 2 - Kuchciak

"Ze strony Promila mecz błędów błędów i jeszcze raz błędów."

Bagi

Augustyn : Banderola 4:6
Bramki: Przydacz x2, Musiałek, Ziobro - Karol Styczyński, Kuba Świątek, 3xAdrian Bańka, Tomasz Jaszowski

"Na pierwszy mecz po zimowej przerwie stawiamy się silnym składem, ale bez kapitana. Pierwsza połowa jest wyrównana, właściwie gol za gol - dużo gry w środku pola. Kończymy ją z przewagą jednej bramki i z dobrym nastawieniem zaczynamy drugą połową, dokumentując przewagę w tym okresie meczu kolejnym trafieniem. Od stanu 4-2 dla nas coś się załamuje - my na potęgę marnujemy dogodne sytuacje, a przeciwnik składnymi akcjami nas kontruje. Mimo dobrej postawy naszego bramkarza Banderola zdobywa kolejne bramki, na które nie potrafimy odpowiedzieć. Przegrywamy, choć nie można powiedzieć, że przeciwnik zagrał lepsze spotkanie od nas. Tym niemniej trzy punkty wędrują do lidera rozgrywek.

Przeciwnikom gratulujemy, dziękujemy za postawę fair play. Grało się bardzo dobrze, bez większych spięć, a wszystkie sporne sytuacje szybko rozwiązywaliśmy ,,pokojowo".