niedziela, 21 czerwca 2009

Przebudzenie Tytanów

Tytani - Naprzód Tyły 3:0 (1:0)
bramki: Szymek, Pągo x2

Mecz pomiędzy Tytanami a Naprzód Tyły dla tych pierwszych był meczem o wszystko. Nie mogli sobie oni pozwolić na kolejną porażkę w tym sezonie, która przekreślałaby praktycznie szanse na utrzymanie się w lidze. Mając to na uwadze, już od pierwszych minut postanowili zaatakować przeciwnika, stwarzając dosyć groźne sytuacje. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0 dla Tytanów. Pamiętając analogiczną sytuację z poprzedniego meczu (prowadzenie po pierwszej połowie), gracze w czarno różowych strojach w pełnej koncentracji wyszli na drugą część spotkania. Gra pressingiem, brak błędów w obronie oraz dobrze współpracująca formacja ofensywna były kluczem do sukcesu tego niedzielnego, pochmurnego dnia. Mecz zakończony wynikiem 3:0 pozwolił Tytanom z powodzeniem spoglądać w przyszłość (w której to już widać czerwone koszulki).