poniedziałek, 15 czerwca 2009

WNiG - FC Promil 8:2

Umacnia się pierwsza trójka w Grupie B. Walka o ostatnie miejsce w play-off szykuje się niezwykle emocjonująco.
Bramki - Adaś 2, Jelon 2, Ozi 2, Gnievek 1, samobój
Bramki dla FC Promil - Bagi, Cycu.

Wreszcie chwila oddechu mogę nadrobic zaleglości z wpisami tutaj...
Mecz z WNiGiem byl niestety dośc jednostronny, ten sezon trzeba zaliczyc niestety do nieudanych- FC Promil płaci frycowe, wyraźnie widac iż nie jesteśmy drużyna w której ludzie znają się X lat, gdzie X jest większe od 4 :). Cały czas brakuje nam reguralnej gry ze sobą i zgrania, umiejętnościami nie odstajemy od nikogo, brak nam tylko dyscypliny. Cóż życie :)
Yaro FC Promil

Okiem wiertników

Cóż można powiedzieć o meczu... Jednostronny mimo tego, że Promil dysponował chyba ok. czternastoma zawodnikami podczas gdy WNiG jednym zmiennikiem...od początku WNiG dominował i prowadził grę, podczas gry Promil próbował grać z kontry. Już w pierwszej połowie wiertnicy strzelili 4 bramki, podczas gdy Promil zdołał odpowiedzieć tylko jedną (strzeloną przy odrobinie szczęścia, bo uderzona szpicem piłka idealnie poszybowała w okienko bramki). Druga połowa była odzwierciedleniem pierwszej - 4 bramki dla WNiG i 1 dla Promila. Mecz zakończył się wynikiem 8-2.
Wnioski? Co do Promila, to myślę że przyczyną porażki była przede wszystkim za duża liczba graczy. Każdemu potrzeba trochę czasu żeby wejść dobrze w mecz, a u kolegów z UJ zmiany były co parę minut i trudno im było się rozkręcić. Co do dyscypliny, to myślę, że nie ma z nią większego problemu, bo jak trener mówił "Cycu schodzisz" to Cycu pokornie schodził ;] (Tylko jego pseudonim pamiętam dlatego jego podałem jako przykład :D)
Co do WNiG - chłopaki zaczynają strzelać wreszcie bramki. Choć było za dużo w tym meczu "podpalania się" i chęci zdobycia samemu gola, to mecz można uznać za udany. W drużynie wyróżnić należy Crissa za ambicje i walkę do końca meczu no i moją obronę, która czuje się lekko nie doceniana ostatnimi czasy (Misiek, Młody i Jelon - dobra robota );]
Dziękujemy za elastyczność w ustalaniu terminu i mecz w miłej atmosferze.