Na ostatniej prostej do mistrzostwa

Unimil - Ziom 4:6
Bramki:
Piotr Federowicz x2, Tymek Chodźko, Kuba Wiewióra - kale, artur 2, lex, jasiek, szym

"Na samym początku chciałbym przeprosić drużynę Unimila za niepotrzebne spięcia i kłótnie. Sądzę, że było to wynikiem zarówno pogody jak i presji na wynik z Waszej strony. Zawsze staramy się grać fair-ostatnio jednak za dużo odpuszczaliśmy innym drużynom sytuacje sporne, dlatego postanowiliśmy "walczyć o swoje". Ja wiem, że są emocje, każdy chce wygrać, ale myślę że każda z drużyn może i powinna grać fair zgodnie z zasadą - niech wygra lepszy. Filip was trochę poturbował, ale wybaczcie mu, bo to braki szybkościowe są, a nie złośliwość Przepychanki w polu karnym są fajne ale wyłącznie w tv więc nie zachęcam do tego typu praktyk w podgórskiej ekstraklasie, bo jest to po prostu złośliwe. My mogliśmy odpuścić parę sytuacji, Wy parę więc mam nadzieję że wychodzi na 0 i to co na boisku tam pozostaje. Co do meczu, to obie drużyny grały raczej techniczny futbol. Ziomy głównie broniły się głęboko próbując skontrować po odzyskaniu piłki, natomiast Unimil rozgrywał mądrze piłkę od swojej bramki. Z naszej strony na pochwałę zasługuje Artur, któremu w końcu siadało-strzelił dwie bramki od słupków, w tym jedną w samo okienko oraz Szymek, który ładną główką ustalił wynik meczu. Wydaje się, że Unimilowi zabrakło trochę sił, bo mieli tylko jedną zmianę, my mieliśmy 4ech zawodników, którzy po zejściu leżeli chwilę w cieniu i ziajali jak psy . Była to niedziela godzina 14, chyba było z 35 stopni, podeszwy przyklejały się do trawy, a druga bramka rozmywała się jak na gorącej pustyni Niektórym zawodnikom wydawało się, że widzą Namibijki z koszami pełnymi owoców i zimnego piwa - okazało się że była to jedynie fata morgana freemana.Dzięki za mecz!"

Lex(Ziom)

"Super to ująłeś. Dokładnie przepraszam za kłótnie ale presja + skrajne wykończenie dały sie we znaki. Na taką pogodę bez minimum 3ch zmienników nie ma nawet co wchodzić na boisko... Mdleliśmy naprawdę na tym boisku !! Jesteśmy młodą drużyna, kiepską taktycznie, a w takim meczu nie powinniśmy grać tak otwarcie w 2giej połowie. Godne pochwały są przede wszystkim strzały ZIOM-ów... dokładnie obok słupeczków, bez szans na skuteczną interwencje. Podwójne zwycięstwo ZIOM-ów nad Unimilem ! No cóż Gratulujemy i mam nadzieje do zobaczenia za rok "

Kuba(Unimil)

Unimil - Wnig 8:1 (2:0)
Bramki:
Mateusz Kowalczyk x3, Tymek Chodźko x2, Konrad Skórkiewicz x2, Kuba Wiewióra - Przemek

"Gratulacje dla Unimila, zagrali kapitalne zawody. Dominowali przez cały mecz, no może przez 5 minut drugiej połowy coś pograliśmy i dogoniliśmy wynik na 2-1, ale szybko było już po meczu.Przy wyniku 4-1 kompletnie nam się odechciało. Niestety dziś w pierwszej połowie zagraliśmy mecz bez Krystiana, który spóźnił się na mecz, co w znaczący sposób wpłynęło na naszą grę. Bez napastnika to tylko Hiszpanie potrafią wygrywać. Niestety potwierdziło się to o czym my wiemy od dawna. Po kapitalnym początku posypał nam się skład który i tak w naszym 4 sezonie w PE był bardzo wąski. Niektórzy nie mogą odzyskać formy po kontuzji inni grają z bólem, praktycznie każdy mecz gramy w innym zestawieniu itp. Sam bardzo dobrze grający Przemek niestety nie wygra meczu z tak zgraną drużyną jak Unimil. Potwierdziły się słowa Oshego na temat zawodnika Unimila - Tymka. Gość nie do zabiegania, poziomem nie z tej ligi Praktycznie wszystkie bramki wpadły po jego zagraniach. Dzięki wielkie dla Oshego za poświęcenie swojego czasu i po sędziowania meczu."