sobota, 2 czerwca 2012

Zaskoczenie ?

WNIG - 3goMaja 2:4
Przemek, Mario - Seba x2, Darek, Łukasz

Tym wynikiem WNIG zrównało się z Unimilem. Grają ze sobą jeszcze dwa mecze, tak że przełamanie hegemonii naftowców stało się całkiem prawdopodobne.

"Kompletnie nie rozumiem jak drużyna grająca tak mądrze i tak dobrze w obronie może zajmować ostatnie miejsce w lidze?Zawodnicy 3ego Maja grają 4 w obronie, a dwójką lekko wysuniętych i czekają na kontry. Bronią się bardzo dobrze całą drużyną, biegają, walczą... W imieniu mojej drużyny życzę powodzenia. Będziemy Wam kibicowali w walce o utrzymanie. Gracie kawał czasu w tej lidze i powinniście występować dalej w 1lidze- bo za dzisiejszą grę Wam się należy."

Gniewek(Wnig)

3 komentarze:

Tabela i strzelcy wnig uzupełnieni

Strzelcy 3goMaja dodani

Alex pisze...

Na mecz przyszliśmy z 1 rezerwowym, troszkę inny skład od ostatniego meczu, ale trzeba było walczyć o 3 pkt i utrzymanie w 1 lidze. Mecz wyrównany od pierwszej do ostatniej minuty. W pierwszej połowie po jednej z naszych pierwszych akcji WNIG uratował słupek. Potem była akcja za akcją, chociaż WNIG cały czas siedział na naszej połowie. Widać, że chłopaki wyciągnęli wnioski po ostatnim meczu z nami i zagrali mądrze. Bardzo ładnie rozciągali akcje bokami, co z kolei nam nie wychodziło:/ W tym meczu obrona WNIG oraz bramkarz zagrali na bardzo dobrym poziomie. Kasowali w połowie większość naszych akcji. Bramki traciliśmy niestety po naszych błędach w obronie co WNIG wykorzystał bezlitośnie. Nerwówka była do samego końca. WNIG przy wyniku 3:2 odsłonił tyły i grał z wysuniętym bramkarzem, co skończyło się kontrą i bramką na 4:2 To był mecz walki do samego końca. Dziękuje zawodnikom WNIG za czystą grę i życzę powodzenia w walce o Mistrza!