niedziela, 10 czerwca 2012

Wielki Projekt Piotrka Kruka 2.0 - Pełen Sukces !

PKS - Chaos 6:2
Bishop x2, Radek x2, Chmielak, Wodzia - Mati, Sado

W zeszłym roku, PKS był o krok od awansu do I Ligi. W barażach uległ Promilowi 1:0. W tym sezonie, już na 3 kolejki przed końcem zapewnili sobie opuszczenie II Ligi. Teraz z spokojem mogą podejść do spotkań z pozostałymi aspirantami do awansu, czyli ZZK i Partyzantem. Gratulujemy sukcesu i witamy w pierwszej lidze.

O'Shea

"Wynik pierwszej połowy został ustalony w początkowej jej części. Później nastała stagnacja. Obie drużyny miały okazję na zmianę wyniku, ale ich nie wykorzystały. Początek drugiej połowy był podobny do końcówki pierwszej. Kilka akcji z jednej i drugiej strony bez zdobyczy bramkowej. Nagle nastąpiło lekkie rozluźnienie w Chaosie i ładne uderzenie PKS-u z dystansu zakończone bramką. Za chwilę drugi nasz błąd i wynik meczu 5:2. Jeszcze Chaos próbował się podnieść i zmienić wynik meczu, ale bezskutecznie dostając 6 bramkę. Serdecznie dziękujemy za spokojny mecz rozegrany w duchu Fair Play. Życzymy powodzenia PKS-owi w I Lidze."