poniedziałek, 26 listopada 2012

Kapitalny mecz Fafika

Fafik - Augustyn 12:5 (4:1)
Furgała x4,Jermak x3, Kopeć x2, Sasza x2, Kemski - Pigan, Samołyk 3x, Figiel

"Na wstępie wielkie dzięki za zgodę rywala na rozegranie meczu w sześciu i dobranie sobie zawodnika. Grał z nami Paweł z RKSu. Znów mamy duże problemy ze składem i niestety była nas dzisiaj tylko piątka. Co do meczu... W pierwszej połowie mieliśmy tylko trzy okazje, przy wielu Fafika, stąd przegrywamy 1:4 do przerwy. W drugiej części gry ruszyliśmy mocniej, strzeliliśmy szybko trzy bramki i jest remis, gramy naprawdę dobrze, jest energia i po chwili Figiel kończy jedną z akcji bramką i jest 5:4 dla nas. A potem trafił się indywidualny błąd w naszej obronie, po którym padła bramka, doszedł kompletny brak sił i Fafik rozgramia naszą defensywę, praktycznie po każdej sytuacji zdobywając bramkę. Jeszcze raz - bardzo dziękuję za mecz i powodzenia dalej!"