poniedziałek, 26 listopada 2012

Wygrana rzutem na taśmę

Spartacz - Ziom 3:5
Kuba, Szymek, Kowal - Paszud x3, Artur, Jahu

"W pierwszej połowie mecz bardzo wyrównany. Żadna z drużyn nie miała klarownych sytuacji, a jeśli były to bramkarze stawali na wysokości zadania. Gola tracimy po dośrodkowaniu dołem, na szczęście po kilku minutach udaje nam się wyrównać, co wlewa w nasze serca nadzieję na korzystny wynik. Na pochwałę zasługuje w naszej drużynie, ściągnięty przez skautów z Podhala Paszud, który strzelał dzisiaj jak na zawołanie-hattrick. Przy stanie 3:2 dla nas, kiedy pozostało do końca meczu 6minut, juz sie wydawało ze nic sie nie zmieni... Najpierw jednak wyrównał Spartacz po wielbłędzie Jaha, a potem udało nam się wyjśc na prowadzenie za sprawą Artura. Ostatnią bramkę dla nas strzelił żądny rehabilitacji Jahu! Dzięki za mecz, powodzenia."