czwartek, 25 października 2012

Pierwsza porażka Szarańczy

FCNM - Szarańcza 7:5
3x Mateusz , 2x Kuchar , A.Zwolinski , Igla - Janek x 2, Siwy, Toni, Paweł

"Początek meczu i pierwsze dziesięć minut zdecydowanie pod naszą dominacją. Można powiedzieć, że posiadanie piłki w tym czasie plasowało się w okolicach 75-80% dla nas. Po tych kilku minutach dosyć spokojnie prowadzimy 2-0. Po tym czasie zrobiliśmy parę zmian i to trochę wybiło nas z rytmu co Szarańcza skrzętnie wykorzystała. Mecz utrzymywany w wysokim tempie. FCNM cały czas uciekało z wynikiem, a Szarańcza goniła wynik. Końcówka meczu trochę nerwowa, zwłaszcza po interwencji naszego bramkarza przed polem karnym. Szarańcza wykorzystała rzut wolny i strzeliła bramkę na 6:5. Trochę nerwówki, parę dobrych akcji, ale jednak zdołaliśmy ustrzelić jeszcze jedną bramkę i na spokojnie dowieźliśmy zwycięstwo do końca meczu."