czwartek, 11 października 2012

Promil wersja 2.0, przeszedł pierwszy test pomyślnie

Promil - PKS 8:3 (3:1)
Tazba x3, Savio x2, Alex x2, Bagi - Chmielak x2, Radek

"Pierwszy mecz i wywalczone pierwsze 3 punkty. Początek wskazywał raczej na walka o gol, max. dwa przewagi. Zacięta gra w środku, sporo strzałów z jednej i drugiej strony, jednak większość z dystansu, gdyż obie ekipy dość dobrze blokowały dostępu do swoich bramek. Prowadzenie objął PKS po jakiś 10min gry, wykorzystując kardynalny błąd naszych obrońców. Szybko wyrównał z głowy Savio pięknym strzałem w długi róg, a następnie, przed przerwą jeszcze, dwie błyskawiczne bramki strzelił Tazba. Wynik przed drugą połową nas bardzo ustawiał. Nie oddaliśmy już prowadzenia do końca, utrzymując ciągłą przewagę min. dwóch goli. W ostatnich 15min PKS zmuszony do odsłonięcia potracił jeszcze kilka bramek i mecz skończył się ostatecznie 8-3 dla nas. To tak w skrócie. Z naszej strony ładna i skuteczna gra (choć zawsze mogło być lepiej), dobre ustawianie i wychodzenie do piłki. Tego zdecydowanie brakowało nam w zeszłym sezonie. Popełnialiśmy kilka ciągłych błędów, nad którymi jednak pracujemy na "treningach" i można wierzyć, że z każdym następnym meczem będzie lepiej. Wygląda to dość obiecująco. PKS pokazał niezłe zgranie i solidną postawę, jednak brakowało im kogoś kto napędzałby grę. Niezbyt widoczny Radek, nie grał na miarę swoich możliwości. Podsumowując, mecz na pewno przyjemny dla oka, w miłej atmosferze, bez większych spięć. Oby więcej takich! PKSowi dziękujemy i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach!"