poniedziałek, 15 października 2012

Solidna Szara inkasuje komplet punktów

Szarańcza - Fafik 7:3 (2:1)
Andrei x 3 , Grzesiek M x 2, Szymon, Grzesiek - Furgała x3

"Mecz rozpoczął się z małym poślizgiem ( 7 grajków z zewnątrz nie chciało zwolnić jednej bramki ). Początek bardzo nerwowo - błąd naszej defensywy i Fafik wychodzi na prowadzenie. Potem Szara zaatakowała stanowczo i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Szary. Fafik cały mecz grał bardzo mądrze - głęboka defensywa i gra z kontry które były bardzo niebezpieczne. W drugiej połowie Szara zagrała już swoje i nie pozwoliła odebrać sobie zwycięstwa. Co do drużyny Fafika to fajna ekipa. Mecz był dość ostry ale wszyscy zawodnicy zawsze przyznawali się do fulu - brak głupich pyskówek i niepotrzebnych spięć. Chciałbym wyróżnić dwie osoby z Fafika - środkowy napastnik i gościu w białej bluzie - rozgrywający - ( niestety nie znam ich z nazwiska ) - naprawdę zagrali dobry mecz."

Szymon(Szara)

"Dziękuję za wyróżnienie dla naszych zawodników. Jeśli musiałbym wyróżnić kogokolwiek z Szarańczy to nie miałoby sensu gdyż cała drużyna zagrała świetny mecz. Pokazali co to znacz spokojne rozgrywanie piłki i wzajemna asekuracja na całej długości boiska.Życzę powodzenia w walce o powrót do 1 ligi!"